niedziela, 19 maja

Apple potwierdził dzisiaj, że nowy, 24-calowy iMac, iPad Pro i zaktualizowany Apple TV 4K będą dostępne dla klientów w punktach sprzedaży detalicznej na całym świecie w piątek 21 maja.

Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczęły się pod koniec kwietnia, a Apple poinformował wcześniej, że nowe produkty będą dostępne w drugiej połowie maja.

Nowy iPad Pro zawiera chip Apple Silicon M1, po raz pierwszy wprowadzony w MacBooku Air, MacBooku Pro i Macu mini w listopadzie ubiegłego roku. Większy 12,9-calowy iPad Pro jest również wyposażony w zupełnie nowy wyświetlacz mini-LED. Nowy 24-calowy iMac ma również układ M1, a także zupełnie nowy wygląd. ‌Apple TV‌ 4K ma zaktualizowany procesor i nowo zaprojektowany pilot.

Oczywiście dostępność tych urządzeń w sklepach stacjonarnych jest tematem na osobną dyskusję. Jak już  wcześniej informowaliśmy, czas oczekiwania na 12,9-calowego iPada Pro zamówionego w oficjalnym sklepie internetowym Apple to około 4-6 tygodni. Nieco krócej poczekamy na model 11-calowy. W tym przypadku to 2-3 tygodnie. Podobna sytuacja wygląda z nowymi modelami iMaca. Tu czas oczekiwania wynosi obecnie od 2 do nawet 6 tygodni w zależności od wybranej konfiguracji.

Podejrzewam, że sklepy dostaną pewną ilość nowych urządzeń na dzień premiery, dlatego osoby zdecydowane na zakup powinny odwiedzić sklep w możliwie najszybszym terminie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx