sobota, 20 kwietnia

Przed wprowadzeniem na rynek nowych modeli iPada Pro plotki sugerowały, że dostępność 12,9-calowego iPada Pro będzie ograniczona i wszystko wskazuje na to, że te doniesienia były słuszne.

Szacunkowy czas wysyłki 12,9-calowych modeli iPada Pro przesunął się obecnie na lipiec w przypadku zamówień złożonych dzisiaj, chociaż najdroższy i największy model o pojemności 2 TB jest nadal dostępny z dostawą pod koniec maja, na początku czerwca.

Modele 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB będą dostarczane w okresie od 21 czerwca do 2 lipca, natomiast model 2 TB, który kosztuje jednak aż 10 999 złotych, będzie dostępny od 27 maja do 4 czerwca.

Nowy iPad Pro jest możliwy do zamówienia od wczoraj, a czas zamówienia pierwszych zamówień szacowany był na 21 do 27 maja, więc osoby, które złożyły zamówienie najwcześniej, otrzymają nowy tablet w maju.

11-calowy model iPada Pro jest nadal łatwo dostępny w sprzedaży i zostanie dostarczony klientom do 31 maja.

Oba modele iPada Pro mają chipy M1, łączność Thunderbolt i ulepszony przedni aparat, ale model 12,9-calowy ma również wyświetlacz mini-LED, który jest właśnie powodem niedoborów dostaw. Bloomberg na początku tego miesiąca powiedział, że dostawcy Apple mają problemy produkcyjne z wyświetlaczami mini-LED.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx