wtorek, 18 czerwca

Choć już wcześniej zauważono już kilka gwiazd z nową wersją głośnika Beats Pill, to dziś urządzenie pojawiło się w bazie danych FCC, co sugeruje, że zbliżamy się do jego potencjalnej premiery.

Zgłoszenia do FCC zwykle pojawiają się na kilka tygodni przed wprowadzeniem produktu na rynek, więc możemy założyć, że ten nowy głośnik Beats Pill trafi na rynek już w czerwcu. Apple planuje również wprowadzić w czerwcu słuchawki Solo Buds, więc premiera głośnika Pill prawdopodobnie odbędzie się w podobnym okresie.

Apple ewidentnie przekazał te głośniki Beats Pill kilku sportowcom i celebrytom, aby stworzyć wokół nich szum. Głośnik widziano między innymi z koszykarzem LeBronem Jamesem, kierowcą F1 Danielem Ricciardo, piłkarzem Lionelem Messim i Kim Kardashian.

Apple nie udostępnił żadnych szczegółów na temat głośnika, ale ma on kształt pigułki, podobnie jak model Beats Pill, który został wycofany z produkcji w 2022 roku. Posiada również linkę, której nie było w poprzednich modelach, a która została mocno wyeksponowana w przeciekach z udziałem gwiazd.

Zgodnie z przeciekami znalezionymi podczas testów beta systemu iOS 17.5, kolorystyka obejmie prawdopodobnie złoto, czerwień i czerń.

Nowy głośnik Beats Pill będzie prawdopodobnie wyposażony w ładowanie USB-C, ulepszony Bluetooth i inne podobne ulepszenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx