środa, 22 maja

Oprócz nowych słuchawek Beats Solo 4, marka Beats firmy Apple ogłosiła dziś zupełnie nowy, podstawowy model słuchawek dousznych – Beats Solo Buds. Słuchawki pojawią się w sprzedaży w czerwcu a ich cenę ustalono w Stanach Zjednoczonych na 79,99 dolarów co przełoży się na około 400 złotych w Polsce.

Beats Solo Buds oferują 18 godzin pracy na baterii i są dostarczane w najmniejszym etui, jakie kiedykolwiek zaprojektowano dla słuchawek dousznych Beats.

Beats Solo Buds posiadają specjalnie zaprojektowaną architekturę akustyczną i ergonomiczną konstrukcję z czterema rozmiarami końcówek dousznych zapewniającymi precyzyjne dopasowanie. W Beats Solo Buds nie ma aktywnej redukcji szumów, ale oferują one pasywną izolację szumów w celu poprawy jakości dźwięku. Specjalna konstrukcja mikrofonu w połączeniu z zaawansowanym algorytmem uczenia się o szumie pomaga poprawić jakość połączeń.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, Beats Solo Buds oferują do 18 godzin odtwarzania bezpośrednio w słuchawkach, bez konieczności ładowania, co jest najdłuższą żywotnością baterii wśród wszystkich słuchawek dousznych Beats. Gdy bateria się wyczerpie, trzeba będzie znaleźć źródło zasilania, ponieważ etui ładujące nie posiada dodatkowego akumulatora do ładowania bezpośrednio z etui. To nie tylko pomaga utrzymać ich niskie koszty, ale także pozwala na uzyskanie niewielkiego etui, które łatwo mieści się w kieszeni i jest o 40% mniejsze niż etui dla Beats Studio Buds+.

Dzięki 18 godzinom pracy na baterii w słuchawkach, większość użytkowników będzie mogła przez kilka dni korzystać z Beats Solo Buds bez konieczności ładowania. Kiedy jednak nadejdzie ten moment, wystarczy podłączyć źródło zasilania do portu USB-C w etui, a tym źródłem może być nawet iPhone 15. Funkcja Fast Fuel zapewnia godzinę odtwarzania po zaledwie pięciu minutach ładowania.

Podobnie jak w przypadku większości innych najnowszych słuchawek Beats, Solo Buds posiadają własną platformę z czipem Beats, która umożliwia ścisłą integrację zarówno z iOS, jak i Androidem, oferując parowanie jednym przyciskiem, automatyczną konfigurację między urządzeniami oraz obsługę usług Apple „Znajdź” i Google „Znajdź moje urządzenie”. Przyciski „b” Beats na słuchawkach można skonfigurować do różnych funkcji, w tym sterowania muzyką i połączeniami telefonicznymi, aktywacji asystenta głosowego oraz regulacji głośności.

Beats Solo Buds trafią do sprzedaży w czerwcu i będą dostępne w czterech kolorach: matowej czerni, szarym, arktycznej purpurze i przezroczystej czerwieni. Wraz z wprowadzeniem Solo Buds, firma Beats wycofa ze sprzedaży standardowe Beats Studio Buds, ale nadal będzie oferować bardziej zaawansowane Beats Studio Buds+. Linia słuchawek dousznych Beats będzie również obejmować Beats Fit Pro i Powerbeats Pro, dzięki czemu użytkownicy będą mieli do wyboru pełną gamę prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx