niedziela, 19 maja

Kolejne oznaki istnienia słuchawek Beats Studio Buds po raz kolejny pojawiają się przed ich wydaniem, a nowe zdjęcia i szczegóły znajdują się w bazie danych NCC (National Communications Commission) na Tajwanie.

Widzieliśmy już kilka zdjęć Beats Studio Buds, które mają bezprzewodową konstrukcję douszną odróżniającą je od wcześniejszych słuchawek Beats i AirPods. Zdjęcia z bazy danych dają nam pewien wgląd w ich rozmiar.

Słuchawki Beats Studio Buds dopasowują się do ucha i mają silikonowe końcówki, a prawdopodobnie dostępnych będzie kilka rozmiarów końcówek, aby zapewnić dokładne dopasowanie. Jest mały korpus mieszczący elektronikę, z widocznym logo Beats.

Do celów ładowania słuchawki Beats Studio Buds są dostarczane z owalnym etui ładującym wykonanym z dopasowanego tworzywa sztucznego. Wszystkie zdjęcia przedstawiają czarne Beats Studio Buds i czarną obudowę, ale z plotek wiemy, że dostępne będą również w wersji białej i czerwonej, prawdopodobnie z pasującymi etui.

Według bazy danych Beats Studio Buds używają kabla USB-C do ładowania, co oznacza, że w obudowie znajduje się port USB-C, a nie port Lightning. Do tej pory AirPods i poprzednie słuchawki Beats, takie jak Powerbeats Pro, ładowały się przez Lightning, więc może to sygnalizować dalsze przejście na USB-C.

Zainteresowanie wzbudził wygląd Beats Studio Buds ponieważ są podobne do rzekomego wyglądu AirPods Pro 2, których oczekuje się jeszcze w tym roku. Mówi się, że nowa generacja AirPods Pro ma kompaktową, zaokrągloną konstrukcję, która jest również pozbawiona trzonków, co brzmi podobnie do nowych Beats.

Wciąż nie wiadomo kiedy nowe Beats Studio Buds mogą zostać oficjalnie wypuszczone, ale wszystko wskazuje na to, że nastąpi to już wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx