czwartek, 25 kwietnia

Apple pracuje nad nowymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi marki Beats wynika ze zdjęć znalezionych w wersji beta tvOS 14.6 i iOS 14.6, które zostały znalezione przez 9to5mac.

Słuchawki Beats Studio Buds nie przypominają żadnych wcześniejszych słuchawek Beats wydanych przez Apple, ponieważ nie posiadają pałąka na uszy, jak w przypadku Powerbeats Pro, ani przewodu takiego jak Powerbeats. Słuchawki Beats Studio Buds mają niewielką konstrukcję i są podobne do słuchawek dousznych firm takich jak Samsung czy Xiaomi. Zdjęcia wskazują, że dostępne będą w wielu opcjach kolorystycznych, w tym czarnym, białym i czerwonym i odpowiednio dopasowanym do nich owalnym etui do ładowania.

Ten mały i prosty design słuchawek Beats Studio Buds wydają się być podobne do tego, czego spodziewamy się po AirPods Pro drugiej generacji. Plotki sugerują, że następne AirPods Pro będzie miał zaokrągloną, kompaktową konstrukcję, która również będzie pozbawiona długich trzonków.

Nie wiadomo, kiedy mogą zostać wydane nowe słuchawki Beats Studio Buds, ale biorąc pod uwagę, że zdjęcia pojawiają się w obecnych wersjach beta możliwe jest, że zobaczymy je wkrótce po premierze iOS 14.6.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx