poniedziałek, 27 maja

Na polski rynek trafi wkrótce najnowsza bezprzewodowa ładowarka Xtorm Wireless Charging Stand Solo. Pomysłowo zaprojektowane urządzenie jest jednocześnie podstawką pod telefon, może ładować smartfona z maksymalną mocą 15W, a na dodatek możliwe jest magnetyczne połączenie go z drugą ładowarką Xtorm Wireless – co pozwala wygodnie ładować jednocześnie dwa urządzenia.

Xtorm Wireless Charging Stand Solo trafi już wkrótce do oferty firmy K-Consult Sp. z o.o, czyli oficjalnego polskiego dystrybutora marki Xtorm. Nowość łączy w sobie typowe zalety produktów holenderskiej marki – urządzenie świetnie wygląda, potrafi szybko ładować bezprzewodowo (do 15W) smartfony zarówno z Androidem, jak i iOS (dzięki obsłudze standardu Qi), a na dodatek jest bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Xtorm Wireless Charging Stand Solo_1

Nowa ładowarka wyróżnia się wzornictwem znanym z innych produktów z serii Xtorm Wireless Charging – oko przyciąga stonowana kolorystyka, geometryczny wzór na obudowie oraz przyjemne w dotyku, miękkie wykończenie. Co istotne, Xtorm Wireless Charging Stand Solo zaprojektowano tak, by świetnie sprawdziła się zarówno podczas pracy (na biurku), jak i wypoczynku, np. gdy umieścimy ją na stoliki nocnym – po podłączeniu smartfona sygnalizacja ładowania zapala się tylko na chwilę, po czym wygasa (by nie przeszkadzać w śnie).

Xtorm Wireless Charging Stand Solo_5

Bardzo interesującym i przydatnym rozwiązaniem jest również magnetyczny zatrzask umieszczony z boku ładowarki – dzięki niemu możemy błyskawicznie i stabilnie połączyć ją z innym urządzeniem z serii Xtorm Wireless Charging (ładowarką Wireless Charging Pad Solo) i wygodnie ładować dwa smartfony (lub inne urządzenia) jednocześnie.

Nowość pojawi się w ofercie oficjalnego polskiego dystrybutora marki Xtorm, firmy K-Consult Sp. z o.o, w lipcu 2023 r., w cenie 229 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx