sobota, 20 kwietnia

Apple rozpoczął sprzedaż swoich nowych słuchawek Beats Studio Buds+ w Polsce i innych krajach europejskich. Słuchawki douszne pojawiły się po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w maju.

Kluczowe nowe funkcje słuchawek Studio Buds+ obejmują przezroczystą konstrukcję podobną do słuchawek dousznych Nothing Ear (2), do 36 godzin pracy na baterii dzięki dołączonemu etui ładującemu USB-C oraz do 1,6 razy większą aktywną redukcję szumów niż w przypadku oryginalnych Studio Buds, które zostały wprowadzone na rynek w 2021 roku. W Polsce słuchawki wyceniono na 949 złotych.

Studio Buds+ są zasadniczo bardziej sportową alternatywą dla AirPods Pro i mają bardziej zwartą konstrukcję bez „trzonków”, które opadają poniżej uszu. Inne opcje kolorystyczne to czarny ze złotym i kość słoniowa, a opcje rozmiarów końcówek dousznych to XS, S, M i L.

Studio Buds+ obsługują funkcje takie jak parowanie jednym dotknięciem z urządzeniami Apple, polecenia głosowe „Hey Siri” bez użycia rąk oraz wsparcie aplikacji Znajdź. Obsługują również podobne funkcje Androida, takie jak Google Fast Pair, Audio Switch i Find My Device.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx