czwartek, 11 lipca

Jak wynika z wpisu jaki pojawił się dziś w serwisie społecznościowym X, firma Apple najprawdopodobniej zaprezentuje nowe głośniki Beats Pill we wtorek, 25 czerwca.

Konto Beats by Dre opublikowało krótki film z udziałem LeBrona Jamesa, w którym pojawia się głośnik Beats Pill. Towarzyszy mu tekst „6/25”, co najwyraźniej sugeruje datę premiery urządzenia.

Pierwsze oznaki nowego głośnika Beats Pill pojawiły się w kwietniu, kiedy na zdjęciu zauważono go w rękach gwiazdy NBA LeBrona Jamesa. Później widziano go z kierowcą F1 Danielem Ricciardo, piłkarzem Lionelem Messim i Kim Kardashian.

W maju po raz pierwszy odkryto zdjęcia głośnika w becie systemu iOS 17.5. Od tego czasu pojawił się on również w wielu bazach danych urzędów regulacyjnych.

Chociaż nie ujawniono żadnych oficjalnych szczegółów na temat funkcji Beats Pill, jego kształt przypominający pastylkę jest podobny do głośnika Beats Pill, który został wycofany z produkcji w 2022 roku. Nowy model posiada linkę, której brakowało w poprzednich wersjach, a na podstawie przecieków z iOS 17.5 wiadomo, że będzie dostępny w kolorze złotym, czerwonym i czarnym. Inne prawdopodobne funkcje to ulepszony Bluetooth 5.3, integracja z usługą Znajdź oraz ładowanie przez USB-C czyli wszystkie ulepszenia, jakie Apple wprowadza w całej swojej ofercie produktowej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx