wtorek, 23 kwietnia

Apple oficjalnie dodał dziś do swojego sklepu internetowego nowe słuchawki Beats Studio Buds+, o których plotki zaczęły się pojawiać od jakiegoś czasu.

Wycenione na 949 złotych czyli o 100 złotych więcej w stosunku do oryginalnego modelu, słuchawki Beats Studio Buds + zapewniają lepsze dopasowanie, aktywną redukcję szumów (ANC), tryb kontaktu, mikrofony, żywotność baterii i nie tylko.

Najbardziej widoczną zmianą zauważalną w Beats Studio Buds + jest ich wygląd, z nową opcją koloru przezroczystego, który jest dostępny równolegle z z opcją czarną ze złotymi akcentami i opcją kości słoniowej. Przezroczysty wygląd przypomina nieco wydany przez Nothing telefon i słuchawki. W przeciwieństwie do Nothing przezroczystość Beats nie jest tak wyraźna, ale obejmuje zasadniczo każdą część zewnętrzną pąków, obudowy, a nawet końcówek do uszu.

Poza nowymi kolorami, Studio Buds + wyglądają zasadniczo identycznie jak oryginalne Studio Buds, ale Beats twierdzi, że 95% części wewnętrznych jest zupełnie nowych, w tym 3x większe mikrofony dla lepszego przechwytywania dźwięku oraz zupełnie nowy projekt wentylacji i portu mikrofonu. Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, Studio Buds + mają odporność na pot i wodę IPX4, aby wytrzymać treningi i deszcz.

Wielofunkcyjny przycisk „b” na każdej wkładce dousznej został przeprojektowany, aby zmniejszyć liczbę przypadkowych naciśnięć i zapewnić mocniejsze odczucie. Przycisk nadal oferuje standardowe elementy sterujące multimediami, w których pojedyncze naciśnięcie obsługuje odtwarzanie / pauzę, podwójne naciśnięcie przeskakuje do przodu, a potrójne naciśnięcie przeskakuje do tyłu.

Beats Studio Buds+

Funkcja „naciśnij i przytrzymaj” umożliwia przełączanie między trybem ANC a trybem kontaktu, ale można ją również skonfigurować tak, aby aktywowała asystenta głosowego lub zwiększała i zmniejszała głośność. Funkcjonalność obsługi połączeń można również dostosować tak, aby wymagała jednego lub dwóch naciśnięć w celu zakończenia połączenia.

Oprócz ANC i trybu kontaktu Beats Studio Buds+ obsługują również treści Spatial Audio w Apple Music, chociaż nie obejmują funkcji śledzenia głowy, którą można znaleźć w Beats Fit Pro i kilku modelach AirPods.

W Studio Buds+ poprawiono również żywotność baterii, a słuchawki zapewniają do 9 godzin pracy na baterii z wyłączonym ANC i trybem kontaktu, a etui zapewnia dodatkowe 27 godzin, co daje w sumie 36 godzin pracy na baterii, co jest o 50% wzrostem w porównaniu z oryginalnymi Studio Buds. Po włączeniu ANC lub trybu kontaktu słuchawki dadzą 6 godzin pracy na jednym ładowaniu, z dodatkowymi 18 godzinami dostępnymi z etui ładującego.

Od dziś słuchawki Studio Buds+ można zamawiać na stronie Apple w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach. W polskim sklepie widniej wciąż informacja o „dostępności wkrótce”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx