środa, 17 kwietnia

Firma Nothing ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek swoich bezprzewodowych wkładek dousznych drugiej generacji, Nothing Ear (2), które oferują wiele takich samych funkcji, jak Apple AirPods Pro 2 w niższej cenie.

Słuchawki Ear (2) są następcą Nothing Ear (1) i mają ten sam rozmiar. Produkty Nothing wyróżniają się przezroczystą konstrukcją, która pozwala zobaczyć niektóre elementy wewnętrzne co wygląda bardzo ciekawie. Trzonek ma przezroczysty korpus, a dodatkowe elementy są umieszczone w białej plastikowej nasadce, która ma również silikonową końcówkę zapewniającą wygodne dopasowanie do ucha.

Podobnie jak AirPods Pro 2 słuchawki Ear (2) są wyposażone w aktywną redukcję szumów. Nothing dodał również takie funkcje jak personalizacja, która dostosowuje ANC do kształtu ucha użytkownika. Słuchawki posiadają również tryb kontaktu, który ma na celu dostosowanie redukcji szumów w oparciu o otoczenie w czasie rzeczywistym.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, Nothing dodał certyfikat Hi-Res Audio i LHDC 5.0, który jest kodekiem audio o niskim opóźnieniu, który ma zapewniać lepszy dźwięk. Dostępny jest również przetwornik 11,6 mm i „dwukomorowa” konstrukcja zapewniająca lepszą jakość dźwięku i „płynniejszy przepływ powietrza”.

Słuchawki douszne Ear (2) nie mają jednak wielu funkcji, które posiadają AirPods Pro 2, takie jak natychmiastowe parowanie, automatyczne przełączanie pomiędzy urządzeniami i dźwięk przestrzenny.

Nothing wyróżniają jednak inne funkcje, takie jak możliwość połączenia z dwoma urządzeniami w tym samym czasie, osobisty profil dźwiękowy do dostosowywania oraz technologia czystego głosu zapewniająca lepszą jakość połączeń. W szczególności dostosowanie jest czymś, czego nie można uzyskać w przypadku AirPods, więc to może się niektórym spodobać.

Słuchawki Nothing Ear (2) oferują 36 godzin całkowitego czasu odtwarzania z dołączoną ładowarką i wyłączoną funkcją ANC, a także zapewniają wodoodporność IP54, dzięki czemu są w stanie wytrzymać pot. Na słuchawkach umieszczone są czujniki sterujące, które są aktywowane za pomocą naciśnięcia.

Słuchawki douszne Nothing Ear (2) kosztują 699 złotych i od dziś można je kupić na stronie internetowej Nothing.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx