sobota, 20 lipca

Po udostępnieniu szczegółów na temat kilku nadchodzących produktów Apple w tym iPhone’a 13, japoński blog Mac Otakara twierdzi, że Apple planuje wypuścić zarówno AirPods Pro drugiej generacji, jak i iPhone’a SE trzeciej generacji w kwietniu 2021 roku, a informacje ponownie pochodzą od chińskich dostawców.

Raport twierdzi, że nowe AirPods Pro będą dostarczane z nieco zmienionym etui ładującym. Raport twierdzi, że obudowa zachowa grubość 21 mm, ale będzie miała wysokość 46 mm i szerokość 54 mm. Obecne etui ładujące AirPods Pro ma wysokość 45,2 mm i szerokość 60,6 mm, więc nowe etui będzie najwyraźniej nieco węższe.

Raport nie zawiera żadnych dalszych szczegółów na temat AirPods Pro ani iPhone SE. Mark Gurman z Bloomberga poinformował wcześniej, że Apple dąży do uczynienia AirPods Pro drugiej generacji bardziej kompaktowymi, eliminując trzpień wystający z dołu, ale nie jest jasne, czy Apple to osiągnie. Gurman powiedział, że Apple miał w testach projekt z bardziej zaokrąglonym kształtem, który bardziej wypełnia ucha, podobnie jak Pixel Buds Google.

Jeśli chodzi o iPhone’a SE, większość plotek dotyczyła większego wariantu urządzenia w rozmiarze Plus z 5,5-calowym lub 6,1-calowym wyświetlaczem, który według analityka Ming-Chi Kuo zostanie wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2021 roku. Mac Otakara określa nadchodzący model jako iPhone SE „trzeciej generacji”, jednak niewykluczone, że Apple planuje pozostać przy 4,7-calowym wyświetlaczu, takim jak iPhone SE drugiej generacji.

Apple wypuścił obecne AirPods Pro pod koniec października 2019 roku, a iPhone SE drugiej generacji pojawił się w kwietniu 2020 r.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx