wtorek, 18 czerwca

Oczekuje się, że Apple w tym roku nadal będzie oferował cztery opcje iPhone’a, przy czym iPhone 13 będzie identyczny pod względem wyglądu z iPhone’em 12 z kilkoma zmianami. Tak przynajmniej wynika z nowego raportu opublikowane przez japońską witrynę Mac Otakara, która cytuje źródła z chińskiego łańcucha dostaw.

Oczekuje się, że wysokość i szerokość czterech modeli „iPhone’a” pozostanie taka sama, ale grubość może wzrosnąć o około 0,26 mm.

Oczekuje się, że rozmiar tylnego aparatu wzrośnie o 0,9 mm we wszystkich modelach „iPhone’a 13”, a Apple „przykryje cały aparat szkłem szafirowym”. Oczekuje się, że soczewki będą mniej wystawać od obudowy podobnie jak w iPadzie Pro 2020, który ma grubą wypukłość wyspy aparatu, ale mniejszą wypukłość, jeśli chodzi o samą konstrukcję obiektywu.

Mac Otakara uważa, że ‌iPhone 13‌ Pro może być wyposażony w automatyczną stabilizację matrycy, którą Apple zawarł w iPhonie 12 Pro Max.

Jeśli chodzi o przód „iPhone’a 13”, serwis sugeruje, że kamera TrueDepth będzie umieszczona ciaśniej, ponieważ odbiornik z górnej części wyświetlacza przesunie się do krawędzi obudowy. Sugeruje to, że wycięcie w „iPhonie” nowej generacji może być nieco cieńsze.

To już drugi raz, kiedy słyszeliśmy plotki o cieńszym lub płytszym wycięciu, więc możliwe, że modele iPhone’a z 2021 roku będą miały wycięcie o tej samej długości, ale nie tak szerokie.

Inne pogłoski o iPhonie 13 sugerowały, że niektóre modele otrzymają wyświetlacze LTPO OLED z obsługą odświeżania 120 Hz i oczywiście szybszy układ A15.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx