środa, 24 lipca

Według analityka Apple Ming-Chi Kuo, Apple może odłożyć wprowadzenie większej wersji nowego, taniego iPhone’a SE na drugą połowę 2021 roku.

W poprzedniej notatce Kuo powiedział, że Apple pracuje nad „iPhone’em‌ SE Plus”, który zostanie wydany w pierwszej połowie 2021 roku, ale teraz uważa, że Apple „prawdopodobnie odłoży” ten nowy model na później w 2021 roku.

Oczekuje się, że ‌ iPhone‌ SE Plus będzie miał ekran 5,5 lub 6,1 cala z pełnym ekranem, podobnie jak iPhone 11 i 11 Pro. Nie będzie on jednak korzystać z funkcji Face ID, a zamiast tego będzie zawierać funkcję Touch ID zintegrowaną z przyciskiem zasilania po prawej stronie urządzenia.

Bez funkcji Face ID telefon „iPhone” SE Plus” będzie miał mniejsze wycięcie, ponieważ z przodu urządzenia wystarczy jedynie zmieścić standardową przednią kamerę, mikrofon i głośnik.

Apple w tym miesiącu wypuścił iPhone’a SE w cenie od 2199 złotych, który jest podobny do iPhone’a 8, ale z ulepszonym procesorem A13. Łączy „Touch ID” i starszą konstrukcję iPhone’a z nowszą wydajnością i atrakcyjną ceną dla tych, którzy chcą zaktualizować swoje starsze modele takie jak iPhone 6 czy iPhone 7.

Kuo nie podał szczegółów na temat wyceny telefonu „iPhone SE Plus”, ale jeśli jest on w rodzinie SE, prawdopodobnie będzie miał niższą cenę niż flagowe urządzenia Apple, pomimo pełnego ekranu i przeniesionego przycisku „Touch ID”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx