sobota, 13 kwietnia

officeformac

Microsoft planuje wprowadzić uaktualnioną wersję swojego pakietu biurowego na komputery Mac w 2014 roku, twierdzi Thorsten Hübschen z Business Group Lead w Microsoft Germany, który udzielił wywiadu na targach CeBIT w Hanowerze.

Chociaż padło niewiele informacji na temat ewentualnej daty premiery Hübschen powiedział, że więcej wiadomości na temat produktu powinno się pojawić w drugim kwartale 2014 roku. Aktualne oprogramowanie biurowe Microsoftu dla Mac zostało wydane ponad trzy lata temu, w październiku 2010 roku.

Microsoft miał pierwotnie plany wydania pakietu Office dla komputerów Mac na wiosnę 2014 roku, ale wydaje się, że spółka nie dotrzyma tego terminu i planuje uwolnienie go później w tym roku. Według przedstawiciela firmy Microsoft, firma rzeczywiście pracuje nad następną wersją pakietu Office dla komputerów Mac.

„Zespół ciężko pracuje nad następną wersją pakietu Office dla komputerów Mac, „powiedział w e-mailu.” Chociaż nie mam szczegółów co do czasu, kiedy będzie dostępny. Subskrybenci usługi Office 365 otrzymają kolejny pakiet Office dla komputerów Mac bez dodatkowych kosztów. ”

Firma się również, że firma pracuje także nad wersją pakietu Office na iPada, ale nie wiadomo, kiedy ta aplikacja może się pojawić.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx