sobota, 15 czerwca

iPhone6

Prawdopodobny większy iPhone Apple może być bardziej wariacją iPhone’a 5C, a nie iPhone’a 5S, wynika z nowego raportu Mac Otakara. Źródła wskazują, że większy iPhone będzie rozszerzeniem linii produktowej Apple, a nie wymianą obecnie istniejących iPhone’ów 5S i 5C.

Źródła Mac Otakara twierdzą, że Apple zdecydował się na 4,7-calowe i 5,7-calowe wyświetlacze jako potencjalne rozmiary do nowych modeli iPhone’ów, które mają się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Te dwa rozmiary pierwotnie zostały przedstawione przez Reuters w raporcie opublikowanym w ubiegłym roku.

Ten nowy model iPhone’a może zachować podstawową konstrukcję iPhone’a 5C np. zaokrąglone krawędzie, design przycisków i otworów głośnika/mikrofonu oraz czerpać inspirację z siódmej generacji iPoda nano. Najnowsze modele iPoda nano są dostępne w różnych kolorach, tak jak iPhone 5C, ale urządzenia są wykonane z anodyzowanego aluminium, a nie z poliwęglanu.

Źródła twierdzą również, że 4,7-calowy iPhone będzie miał wymiary 14×7 cm, podczas gdy model 5,7-calowy będzie miał większe wymiary 16×8 cm. Prawdopodobnie oba modele będą grubości 7 mm z lekko wysuniętą tylną kamerą, jak widać w aktualnych modelach iPoda touch, choć raport wskazuje, że ostateczna wersja telefonu może być grubsza, aby całościowo wpasować moduł kamery 7,5 mm. Projekty telefonów są już prawdopodobnie zakończone przed premierą jeszcze w tym roku, więc nie jest jasne, czy źródła Mac Otakara dzielą się informacjami z wcześniejszego procesu projektowania czy pochodzą z najnowszych przecieków.

Plotki o nowej generacji iPhone’a zostały rozproszone różnymi doniesieniami sugerującymi, że iPhone 6 będzie miał ekran bez ramek bocznych i 10-megapikselowy moduł aparatu lub ulepszone filtry kamery. Raport szkicowy z początku tego roku twierdził również, że Apple pracuje nad iPhone’em z wyświetlaczem 5,6-calowym, który nie będzie wprowadzony do obrotu pod nazwą iPhone ze względu na jego charakter eksperymentalny.

Mac Otakara ma dostatecznie duże doświadczenie w sprawdzonych plotkach, poprawnie przewidując podwójną lampę błyskową LED w iPhone’ie 5S i design piątej generacji iPoda touch i siódmej generacji iPoda nano.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx