piątek, 19 kwietnia

Apple ogłosił dziś trzecią generację słuchawek AirPods z funkcją dźwięku przestrzennego w nowej, zaktualizowanej konstrukcji nawiązującej wyglądem do modelu Pro.

Łącząc moc układu H1 z zaprojektowanym przez Apple systemem akustycznym, nowe AirPods wykorzystują dźwięk obliczeniowy, aby zapewnić przełomowy dźwięk dzięki Adaptive EQ. Użytkownicy mogą cieszyć się przestrzennym dźwiękiem z Dolby Atmos w Apple Music, filmami i programami telewizyjnymi, a także dynamicznym śledzeniem głowy na wszystkich urządzeniach Apple.

Nowe słuchawki AirPods są odporne na pot i wodę, a ponadto wyposażone są w czujnik siły umożliwiający łatwe i intuicyjne sterowanie muzyką i rozmowami telefonicznymi. Wydłużona żywotność baterii umożliwia do sześciu godzin ciągłego słuchania na jednym ładowaniu i do 30 godzin całkowitego czasu słuchania dzięki wygodnemu etui ładującemu.

„AirPods na zawsze zmieniły słuchawki bezprzewodowe dzięki przełomowemu wyglądowi, niesamowitemu dźwiękowi i magicznym wrażeniom” – powiedział Greg Joswiak, starszy wiceprezes Apple ds. światowego marketingu. „Cieszymy się, że możemy wprowadzić nową generację słuchawek AirPods, oferujących niezrównany dźwięk dzięki adaptacyjnemu korektorowi i przestrzennemu dźwiękowi z dynamicznym śledzeniem głowy, a także bezproblemową interakcję między urządzeniami Apple – dzięki czemu najlepiej sprzedające się słuchawki na świecie są jeszcze lepsze”.

Trzecia generacja AirPods opiera się na doskonałej jakości dźwięku, z której znane są AirPods, zaczynając od niestandardowego sterownika i wzmacniacza o wysokim zakresie dynamiki, które razem wytwarzają potężny bas z wyraźnymi, czystymi wysokimi częstotliwościami. Mikrofon jest pokryty siatką akustyczną, która pomaga zredukować odgłos wiatru, dzięki czemu głos rozmówcy jest wyraźnie słyszalny podczas połączeń. AirPods są również wyposażone w AAC-ELD, doskonały kodek mowy, który oferuje jakość głosu Full HD, zapewniając czystą, naturalną komunikację podczas połączeń FaceTime.

Nowe AirPods wykorzystują dźwięk obliczeniowy, aby zapewnić przełomowe wrażenia, które klienci uwielbiają w AirPods Pro i AirPods Max — takie jak Adaptive EQ i dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy — jeszcze większej liczbie osób.

Nowe AirPods oferują dodatkową godzinę pracy na baterii w porównaniu z poprzednimi generacjami, do sześciu godzin słuchania i do czterech godzin rozmów. Zaledwie pięć minut ładowania zapewnia około godzinę pracy na baterii, a dzięki czterem dodatkowym ładowaniom w etui użytkownicy mogą uzyskać do 30 godzin całkowitego czasu słuchania. AirPods są teraz częścią ekosystemu MagSafe umożliwiającego wygodne ładowanie bezprzewodowe.

Zarówno AirPods, jak i etui ładujące MagSafe mają klasę wodoodporności IPX4, co oznacza, że nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening.

Nowe słuchawki AirPods można zamawiać od dziś w sklepie internetowym Apple, a w sklepach stacjonarnych pojawią się od wtorku 26 października. Cena nowych słuchawek to 949 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx