wtorek, 29 listopada

iWatch-concept-Home-Todd-Hamilton

Jeśli chodzi o prawdopodobny iWatch od firmy Apple, to najgorsze jest to, że nie wiemy nawet czy on faktycznie już istnieje. Dobrą wiadomością jest jednak to, że widzieliśmy prawie każdą koncepcję projektu jaką można sobie wyobrazić, więc projekt Apple (jeśli urządzenie w ogóle się pojawi) nie będzie prawdopodobnie tak ogromnym szokiem.

Jednak dzisiaj, nowy koncept Todda Hamiltona daje kolejne spojrzenie na wygląd iWatch, który zaskakująco zupełnie nie przypomina zegarka. Zamiast tego, designer zdecydował się dać iWatch stylizację znaną z Nike FuelBand oraz zwiększyć funkcjonalność urządzenia.

iWatch Concept from Todd Hamilton on Vimeo.

Urządzenie posiada zakrzywiony ekran dotykowy z przodu, który jest wystarczająco duży dla czterech ikon iOS 7 umieszczonych na ekranie w pionie. Koncepcja przedstawia również wygląd blokady ekranu, Siri, oraz to, jak będą wyglądać uruchomione na urządzeniu aplikacje.

iWatch-concept-Run-Todd-Hamilton-001

Osobiście uważam, że jest to jeden z najfajniejszych opracowań iWatch do tej pory. Może przede wszystkim dlatego, że jest dość zgrabna. Nie jestem fanem wielkich urządzeń na rękę jakim jest np. Samsung Galazy Gear. W tym projekcie dobrze wygląda zakrzywiony ekran dotykowy i myślę, że iOS 7 wygląda na nim równie interesująco. Jeśli dodalibyśmy do tego aplikacje fitness, Siri i powiadomienia push to taki zegarek byłby prawdopodobnym hitem.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx