poniedziałek, 11 grudnia

Fantastyczna koncepcja iPhone’a 6 pojawiła się dziś w internecie, przedstawiająca urządzenie zakrzywione z tyłu z większym wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi.iPhone 6-06-cd

Koncepcja ta została stworzona przez Federico Ciccarese i opiera się na najnowszych plotkach, które informują, że następna generacja iPhone’a czyli teoretycznie iPhone 6 będzie wypuszczona w dwa różnej wielkości wyświetlacze 4,7″ i 5,5″. Koncepcja pokazuje elegancki wygląd niemal przypominający ten z myszki Apple Magic Mouse. Cieńsza, lżejsza konstrukcja ma zakrzywiony tył. Czytnik linii papilarnych Touch ID został umieszczony w cieńszej ramce ekranu.

iPhone 6-04-cd

Oczywiście, wyświetlacz od krawędzi do krawędzi jest nadal wizją bardzo przyszłościową, jednak koncepcja jest faktycznie stosunkowo atrakcyjna. Bardzo cienka obudowa będzie oczywiście także dość problemowa, jeśli chodzi o umieszczenie w niej wszystkich komponentów. Koncepcja ta w tej chwili chyba bardziej nadaje się do linii iPoda, ale jeśli części staną się coraz mniejsze i bardziej wydajne, nie ma powodu, dlaczego iPhone przyszłości nie mógłby właśnie tak wyglądać.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx