wtorek, 30 maja

Live GIF

Nowy iPhone 6S i 6S Plus posiada funkcję Live Photos, która przechwytuje moment tuż przed wykonaniem zdjęcia i zaraz po nim wokół nieruchomego obrazu i odtwarza je, gdy użytkownik dotknie go gestem 3D Touch. Firma Priime wypuściła nową aplikację o nazwie Live GIF, pozwalającą użytkownikom łatwo przekształcić swoje Live Photos w GIF, który będzie widoczny na wszystkich urządzeniach i w sieci web.

Po uruchomieniu aplikacja automatycznie wykrywa, czy telefon ma zdjęcia Live Photos i wyświetla je w siatce. Użytkownik musi po prostu dotknąć takiego zdjęcia, które chce przekształcić, a aplikacja zajmie się całą resztą  tworząc plik w formacie GIF. Ten GIF lub film wideo z Live Photos może być zapisywany na Rolce Aparatu, wysłany w wiadomości e-mail lub przesłany do sieci społecznościowych.

livegif-screens-e1444878658328

Choć aplikacja jest dość ograniczona w użyciu i wciąż namawia bannerami na dole do edycji zdjęć w innej aplikacji firmy Priime to Live GIF jest pierwszą aplikacją umożliwiającą użytkownikom konwersję ich Live Photos do GIF, pozwalając jednocześnie udostępniać je na większości portali społecznościowych.

Live GIF dla iPhone’a jest dostępna w App Store za 1.99 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx