piątek, 30 września

ceny iPhone 6S

Od oficjalnego startu sprzedaży iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus, które w pierwszych krajach są dostępne od 25 września, wielu użytkowników zaczęło donosić, że ich nowe urządzenia przypadkowo całkowicie się wyłączają, nawet gdy są pozostawione swobodnie z odpowiednio naładowaną baterią. Nie wiadomo co powoduje ich wyłączanie się, ale niektórzy użytkownicy donoszą również, że ich przycisk Home jest odczuwalnie cieplejszy w dotyku, gdy próbują ożywić swoje telefony.

Użytkownicy forum Reddit i społeczność wsparcia Apple doświadczyli tego problemu. Choć o incydencie informuje zdecydowana większość użytkowników iPhone’ów 6S i 6S Plus to niektórzy użytkownicy iPhone’a 6 również zgłaszają tą kwestię wskazując, że to iOS 9 może być źródłem problemu.

Po takim wyłączeniu się telefonu, jedynym sposobem, aby z powrotem go włączyć jest przytrzymanie przycisku zasilania i Home przez 10 sekund, zmuszając telefon do ponownego uruchomienia. Użytkownicy forum organizują się wokół tej kwestii tworząc ankietę, aby zobaczyć, jak wiele osób dotkniętych jest problemem i zgromadzić dane (numer modelu, OS i działanie przed wyłączeniem) umożliwiające wysłanie problemu do zespołu inżynierów Apple.

Dotychczas zebrane dane nie wskazują na żadne konkretne działanie powoduje wyłączenie iPhone’a. Dodatkowo, użytkownicy iPhone’a 6S i iOS 9.0.1 wydają się być najbardziej dotknięci błędem.

Apple nie wydał jeszcze swojego stanowiska w tej sprawie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx