poniedziałek, 27 maja

Według informacji podanych przez francuską stronę iPhoneSoft, Netflix pracuje nad dodaniem obsługi funkcji dźwięku przestrzennego wbudowanego w AirPods Pro i AirPods Max.

Witryna mówi, że rozmawiała z pracownikiem Netflixa w Stanach Zjednoczonych, który powiedział, że trwają prace nad obsługą dźwięku przestrzennego. Plotka nie została jeszcze potwierdzona przez inne źródła, ale iPhoneSoft twierdzi, że funkcja ma zostać uruchomiona wiosną, początkowo z ograniczonym wyborem tytułów.

Dźwięk przestrzenny to funkcja AirPods Pro i AirPods Max, która wprowadza dźwięk przypominający kino do słuchawek dousznych i nausznych Apple, dzięki czemu dźwięk jest trójwymiarowy. Dźwięk przestrzenny wykorzystuje żyroskop i akcelerometr w urządzeniu AirPods Pro i telefonie iPhone do śledzenia ruchu głowy i pozycji iPhona, porównując dane ruchu, a następnie mapując pole dźwiękowe, aby pozostawało zakotwiczone w urządzeniu, nawet gdy porusza się głowa.

Jest to funkcja, która działa z iPhonem i iPadem, więc jeśli Netflix rzeczywiście pracuje nad obsługą, będzie to ograniczone do tytułów Netflix oglądanych na jednym z kompatybilnych iPhone’ów lub tabletów Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx