wtorek, 18 czerwca

Netflix wypuścił nową aplikację Netflix Game Controller, która została zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom granie w gry Netflix na telewizorach. Opis w App Store mówi, że aplikacja Game Controller sparuje się z telewizorem w celu grania w gry Netflix za pomocą iPhone’a.

W tej chwili gry Netflix są ograniczone do iPhone’a i iPada, bez możliwości grania w nie na Apple TV lub innych platformach telewizyjnych. Aplikacja narazie praktycznie nie działa, informując aby wybrać grę na telewizorze i kontynuować parowanie telefonu zgodnie z instrukcjami.

Aplikacja posiada przycisk kierunkowy po lewej stronie wyświetlacza iPhone’a, a także przyciski akcji A, X, Y i B po prawej stronie wyświetlacza.

Netflix-kontroler

Netflix po raz pierwszy zaczął oferować gry w 2021 roku, a obecnie dostępnych jest ponad 50 tytułów. Dostęp jest zawarty w członkostwie Netflix, bez dodatkowych opłat ani zakupów w aplikacji. Niektóre gry Netflixa to Tomb Raider, Stranger Things, Bloons TD 6, World of Goo, Exploding Kittens, Heads Up i Cut the Rope.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx