środa, 17 kwietnia

Nowe słuchawki nauszne Beats Studio Pro firmy Apple są teraz dostępne do kupienia w ponad 20 dodatkowych krajach w tym również w Polsce, wraz z ich wprowadzeniem 19 lipca w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji i Niemczech.

Według Beats słuchawki są na sprzedaż w Australii, Austrii, Chinach, Danii, Finlandii, Grecji, Hongkongu, Irlandii, Włoszech, Japonii, Makau, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Portugalii, Arabii Saudyjskiej, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji , Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Słuchawki studyjne czwartej generacji kosztują 1849 złotych i są wyposażone w adaptacyjną aktywną redukcję szumów, ładowanie i łączność USB-C, ulepszenia dźwięku i inne nowe funkcje w porównaniu z modelem poprzedniej generacji. Jeśli chodzi o design, wyglądają tak samo jak poprzednie słuchawki Studio.

Apple dążył do tego, aby Beats Studio Pro były kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, więc nie mają dedykowanego czipu audio Apple. Użytkownicy Apple mogą odczuć brak automatycznego przełączania się pomiędzy urządzeniami, ale poza tym brakiem Beats obsługują takie funkcje jak Znajdź, parowanie jednym dotknięciem i obsługa Hej Siri.

Beats Studio Pro można kupić od Apple za pośrednictwem sklepu internetowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx