środa, 31 maja

Serwis 9to5mac zauważył, że Apple dodał nazwę „iPhone 4S” do pliku w ostatniej wersji beta iTunes wydanej w piątek. Jak widać na zamieszczonym zrzucie ekranu, pojawiły się dwa wpisy „iPhone 4S” z linkami do tego samego obrazu używanego przez iTunes dla obecnych modeli iPhone 4 w wersji CDMA. Chociaż iPhone 4 ma oddzielne numery kolorów (czarny/biały) i rozdzielone technologie (GSM/CDMA), model „4S” w iTunes 10.5 beta 9 jest zróżnicowany tylko w zależności od koloru.

Spekulacje wokół nowej generacji iPhone’a początkowo opisywały „iPhone 4S” jako model tańszy z ulepszoną specyfikacją w stosunku do iPhone’a 4, chociaż ostatnie plotki sugerują, że „iPhone 5” może okazać się właśnie 4S, co jest sprzeczne z informacją o dwóch różnych modelach, gdzie jeden miał być „całkowicie przeprojektowany”.

Nazwa iPhone 4S niedawno pojawiła się na opakowaniach do etui, a także w wewnętrznym systemie zapasów Apple z nazwa kodową N94. Zdjęcie modelu CDMA powiązne z modelem 4S w wersji beta iTunes może być zastępcze, ale już wcześniej informowano, że nowy iPhone może obsługiwać dwie technologie CDMA-GSM.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
karas2002
karas2002
11 lat temu

Tylko nie to…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx