wtorek, 23 kwietnia

Jak wynika z listy akcesoriów prezentowanych przez japoński sklep na Amazonie zauważonej przez Gizmodo Japan, szósta generacja iPada mini będzie wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 8,38 cala i może zostać wprowadzona na rynek w październiku.

Obecnie usunięty z Amazon Japan produkt przedstawiał szklaną osłonę ekranu Elecom dla mniejszego iPada o przekątnej 8,38 cala, który prawdopodobnie będzie nadchodzącym iPadem mini szóstej generacji. Wydaje się, że jest to najbardziej szczegółowy pomiar wyświetlacza rzekomego urządzenia, jaki dotychczas widziano.

Wielokrotnie mówiono, że następna generacja iPada mini będzie miała wyświetlacz o przekątnej od ośmiu do dziewięciu cali. Analityk wyświetlaczy Ross Young zasugerował w lipcu, że iPad mini szóstej generacji będzie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala, pasujący do tej listy akcesoriów.

Wyświetlacz o przekątnej 8,38 cala byłby znaczącym wzrostem w stosunku do obecnego 7,9-calowego wyświetlacza iPada mini, częściowo dzięki nowej konstrukcji w stylu iPada Air z cieńszymi ramkami i bez przycisku Home.

ipad-mini-6-screen-protector-amazon

Szkło ochronne miało trafić do sprzedaży w środę, 20 października. Chociaż oczekuje się, że szósta generacja iPada mini pojawi się tej jesieni, nie ma obecnie precyzyjnych informacji, kiedy dokładnie takie urządzenie może zostać wypuszczone. Niektórzy obserwatorzy spekulowali, że może pojawić się wraz z przeprojektowanymi MacBookami Pro na drugiej konferencji Apple w październiku, a fakt, że akcesorium miało trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu, może zwiększyć wiarygodność tego twierdzenia.

Środa 20 października w Japonii pokrywa się z wtorkiem, 19 października w Stanach Zjednoczonych. Apple często organizuje swoje konferencje produktowe w październiku i zwykle robi to we wtorki, więc 19 października to dość rozsądna i możliwa data dla kolejnych prezentacji nowych urządzeń w właśnie nowego iPada mini.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx