poniedziałek, 15 kwietnia

264627-1920

W sieci pojawiły się dwa kolejne zdjęcia rzekomo przedstawiające tylną obudowę iPhone’a 7 i 7 Plus. Wyciekły one podobno z chińskiego łańcucha dostaw.

Pierwsze zdjęcie opublikowane zostało przez francuską stronę nowhereelse.fr, która twierdzi, że pokazuje ono tył nadchodzącego 4,7-calowego iPhone’a 7 z oczekiwanymi przeprojektowanymi antenami ograniczonymi do krawędzi obudowy, a nie wzdłuż całego tyłu.

coque-ip7-crop

Obok zwykłego otworu na mikrofon i lampą błyskową LED, w oczy rzuca się przede wszystkim znacznie większy otwór aparatu, co z kolei jest zgodnie z pogłoskami, że urządzenie będzie posiadać większy tylny aparat z prawdopodobnie ulepszonym czujnikiem CMOS.

Co ciekawe, Engadget powołując się na ten sam domniemany przeciek przytacza kilka zastrzeżeń do tego źródła. Jednym z nich jest fakt, że gniazdo słuchawkowe w ich opinii jednak pozostanie w 4,7-calowej słuchawce, a druga to informacja, że iPhone 7 pojawi się w dwóch wersjach: model bazowy zastąpi iPhone’a 6, równolegle z nowym flagowym modelem. Pierwszy wniosek jest nieco podejrzany biorąc pod uwagę rozpowszechnione już i najwyraźniej potwierdzone pogłoski wskazujące, że Apple przejdzie wyłącznie na wyjścia Lightning i Bluetooth dla słuchawek przewodowych i bezprzewodowych.

Tymczasem drugie zdjęcie obudowy iPhone’a 7 Plus przedstawia już znajomą wygląd kamery w kształcie pigułki, potwierdzając szeroko rozpowszechnione plotki, że Apple planuje wprowadzenie podwójnego obiektywu kamery wyłącznie w większej, 5,5-calowej słuchawce.

apn-iphone-7-plus-pro-800x1067

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nową serię iPhone’a 7 we wrześniu. Oczekuje się, że smartfony zachowają wygląd obecnego iPhone’a 6S zyskując szybszy procesor A10, wodoodporność i szybsze LTE i Wi-Fi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx