środa, 22 maja

Na chwilę przed odsłonięciem iPhone’a 13, którego premiery oczekuje się podczas jutrzejszej konferencji „California streaming”, pojawiły się nowe zdjęcia dające pogląd na nowe opcje kolorystyczne etui dla nadchodzącej linii iPhone’ów.

Apple często oferuje sezonowo nowe opcje kolorystyczne dla swoich silikonowych i skórzanych etui, a wraz z wydaniem iPhone’a 13 można oczekiwać również nowych opcji kolorystycznych. Zdjęcia udostępnione na Twitterze rzekomo dają nam spojrzenie na nowe opcje kolorów dla nadchodzącej linii silikonowych etui na iPhone’a 13.

Zgodnie z udostępnionymi zdjęciami Apple wypuści osiem opcji kolorystycznych, które w porównaniu z obecnymi silikonowymi obudowami iPhone’a 12 są nieco jaśniejsze i bardziej żywe. Tweet przedstawia dwa zdjęcia, jedno to rzekomy zrzut ekranu nowych etui, a drugi pokazuje te same etui w rzeczywistości.

iPhone-13-silikonowe-etui

Zgodnie ze zdjęciem, Apple planuje wprowadzić silikonowe etui dla iPhone’ 13 w kolorze ciemnozielonym, czarnym, ciemnym i jasnoniebieskim, pomarańczowym, różowym, czerwonym (PRODUCT) RED i białym.

Inne zdjęcie udostępnione przez to samo konto na Twitterze rzekomo przedstawia kolekcję skórzanych etui do serii iPhone 13. W porównaniu z obecną kolekcją skórzaną dla ‌iPhone’a 12‌, zdjęcia pokazują minimalne zmiany kolorów, a etui „Baltic Blue” ma odcień bardziej zielony.

iphone-13-skorzane-etui

Chociaż silikonowe i skórzane etui nie są specjalnym zaskoczeniem to na Weibo pojawiło się zdjęcie pokazujące całkiem nowe wygląd możliwych etui. Widać na nim silikonowe etui z półprzezroczystym wzorem z dwukolorowym wykończeniem, które mogłyby być rozszerzeniem przezroczystego etui, które od jakiegoś czasu oferuje Apple. NIe widać jednych na nich pierścienia MagSafe, co poddaje w lekką wątpliwość ich wiarygodność.

iphone-13-silikonowe-etui

Jak zawsze, pokazujące się w ostatniej chwili zdjęcia, zwłaszcza te dotyczące obudów i akcesoriów dla iPhone’a, muszą być traktowane z przymrużeniem oka. Warto również zauważyć, że źródło dzisiejszych zdjęć skórzanych i silikonowych etui wcześniej udostępniało zdjęcia niepublikowanych etui na iPhone’a.

Chociaż etui na udostępnionych zdjęciach mogą pochodzić od Apple, mogą to być również etui od firm trzecich produkujących takie akcesoria. Oczywiście mogą być również całkowicie fałszywe.

Wszystkie nowości, te już całkiem potwierdzone zobaczymy na pewno już jutro od godziny 19.00.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx