czwartek, 23 maja

Apple opracowuje zewnętrzny wyświetlacz, który będzie zawierał chip A13 z Neural Engine wynika z nowej plotki podanej przez 9to5Mac. Chip A13 z Neural Engine prawdopodobnie służyłby jako eGPU, chociaż więcej szczegółów jak narazie nie jest znanych.

W 2016 roku pojawiły się plotki, które sugerowały, że Apple pracuje nad nową wersją wyświetlacza Thunderbolt, która zawiera kartę graficzną, ale taki wyświetlacz nigdy się nie pojawił. W rzeczywistości żaden wyświetlacz marki Apple nie pojawił się przed Pro Display XDR, który został wprowadzony w 2019 roku, a Pro Display XDR to tylko wyświetlacz bez procesora graficznego.

9to5Mac uważa, że wyświetlacz z chipem A13 byłby zamiennikiem dla Pro Display XDR, i możliwe jest, że premierowa wersja takiego wyświetlacza będzie korzystała z jeszcze mocniejszego chipa niż A13, który po raz pierwszy został wprowadzony w iPhonie 11.

Plotka głosi, że Apple pracuje również nad bardziej przystępnym cenowo zewnętrznym monitorem, który będzie sprzedawany wraz z Pro Display XDR, ale ten bardziej przystępny cenowo monitor jest najwyraźniej oddzielony od wersji z wbudowanym układem serii A.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx