niedziela, 19 maja

Japoński blog Macotakara uzupełnia kolejne informacje na temat nadchodzącego 7,85-calowego iPada i iPoda Nano następnej generacji.

Po pierwsze, strona informuje, że nowy, mniejszy iPad rzeczywiście nazwać się będzie „iPad mini”:

Według azjatyckich źródła, nazwa nowego produktu Apple, który ma mieć 7,85 cali oficjalnie będzie się nazywać iPad mini. Źródło oczekuje, że logo „iPad” zostanie nadrukowane na odwrocie obudowy samo jak w standardowym iPadzie ,a nowy produkt zostanie dodany do linii iPad.

Dalej japoński blog uważa również, że kolejny iPod Nano może posiadać funkcję Wi-Fi w celu umożliwienia wsparcia usługi iTunes w iCloud:

Następny iPod Nano może być wyposażony w antenę Wi-Fi, a także wsparcie iTunes Music Cloud, co pozwoli Apple jeszcze szerzej promować swój największy Music Store na świecie.

Dostęp do Wi-Fi pozwolił by także użytkownikom iPoda Nano na ponowne pobieranie kupionej wcześniej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych na swoje urządzenie po podłączeniu do Internetu.

Macotakara ponownie zauważa, że tajemnicze otwory znajdujące się na tylnej obudowie iPoda Touch mogą być związane z oferowaniem możliwości NFC, ale nie jest to jednoznacznie potwierdzone. Ogólnie blog Macotakara ma mieszane doświadczenia z doniesieniami dotyczącymi z plotkami Apple.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx