sobota, 13 kwietnia

Klawiatura CruxSKUNK do iPada pojawiła się właśnie jako kolejny projekt Kickstarter i szuka wsparcia finansowego na swój rozwój. Klawiatury CruxSKUNK ma jedynie 6mm grubości i tym samym jest najcieńszą klawiaturą dostępną dla każdego iPada. Kiedy umieścimy w niej nasze urządzenie cały pakiet ma tylko 19 mm grubości, co naprawdę jest dobrym wynikiem.

„CruxSKUNK łączy prostotę iPada zachowując prawdziwe estetyczne wzornictwo Apple. Doskonale uzupełnia styl iPada. Większość ludzi, którym pokazaliśmy nasz projekt pomyliło go z MacBook’iem Pro. My oczywiście wzięlismy to za komplement, ponieważ chcemy dać naszym użytkownikom jakość, która połączy iPada i CruxSKUNK.

CruxSKUNK posiada pełnowymiarową klawiaturę QWERTY. Klawiatura włożona jest w aluminiową obudową, co bardzo ułatwia pisanie. Ponadto, mamy do dyspozycji pełnowymiarową klawiaturą z pełnowymiarowymi klawiszami. Nie musicie na nowo uczyć się pisania na niej, ponieważ wszystkie klawisze są dokładnie tam, gdzie pamiętają palce. Dodaliśmy także specjalne klawisze w górnej części do najczęściej używanych funkcji.”

CruxSKUNK łączy się z iPadem poprzez Bluetooth i po pierwszym sparowaniu w przyszłości łączyć się będzie automatycznie. Jest zasilany wbudowanym akumulatorem 350mAH, który należy ładować raz w miesiącu. Kolejną innowacyjną cechą jest zawias 360 stopni, który pozwala na obracanie iPada w obudowie bez konieczności wyjmowania go z etui klawiatury.

Jeśli podoba Wam się pomysł CruxSKUNK, możecie stać się właścicielami takiej klawiatury zasilając projekt kwotą 155 dolarów. CruxSKUNK zebrał obecnie ponad 66 000 dolarów, a musi zebrać ponad 90 000 dolarów. Jednak pozostało wciąż 38 dni na zebranie tej kwoty, co czyni projekt bardzo realnym.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx