niedziela, 23 czerwca

W ostatnich dniach coraz częściej się mówi o tym, że tej jesieni zobaczymy dwa wydarzenia medialne. Pierwsze, związane oczywiście z premierą nowego iPhone’a 5, a drugie prezentujące iPada mini. 

Jako pierwszy napisał o tym słynny dziennikarz „The Loop” Jim Dalrymple, a dziś serwis AllThingsD niemal potwierdza powołując się na własne źródła, że 12 września zobaczymy nowego iPhone’a 5, a miesiąc później, czyli w październiku Apple planuje wprowadzenie iPada mini.

Następny iPhone oraz tak zwany „iPad mini” zadebiutują na dwóch oddzielnych wydarzeniach tej jesieni, a nie w jednym jak wcześniej powszechnie spekulowało kilka źródeł. […]

Dopiero po tym jak następnej generacji iPhone 5 trafi do sprzedaży, Apple ogłosi mniejszego iPada nad którym pracują. Urządzenie, które ma posiadać wyświetlacz poniżej ośmiu cali, zostanie zaprezentowane na drugim specjalnym wydarzeniu medialnym, które według źródeł planowano na październik.”

AllThingsD ma wiarygodne osiągnięcia jeśli chodzi o wycieki związane z planami medialnymi Apple, a w połączeniu z poprzednimi informacjami od Jima Dalrymple, wydaje się prawdopodobne, że Apple rzeczywiście zaplanuje dwa odrębne wydarzenia w ciągu najbliższych miesięcy na wprowadzenie nowej generacji iPhone’a oraz mniejszego iPada.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx