środa, 24 lipca

Z okazji Światowego Dnia Emoji, który przypada dzisiaj, firma Apple zaktualizowała swoją stronę poświęconą zarządowi Apple, aby zaprezentować awatary Memoji dla wszystkich kluczowych menedżerów wymienionych na stronie.

Tim Cook, Angela Ahrendts, Jony Ive, Eddy Cue, Craig Federighi, Luca Maestri, Phil Schiller i reszta zespołu kierowniczego są teraz reprezentowani przez Memoji.

Memoji to funkcja iPhone’a X dostępna w iOS 12. Podobnie jak w Animoji, Memoji to humanoidalne awatary, które można spersonalizować tak, aby wyglądały tak samo jak użytkownik z szeregiem różnych opcji.

Podczas tworzenia memoji można wybrać kolor skóry, kolor włosów, fryzurę, kolor oczu, brwi, nos, znaki szczególne takie jak piegi i zarost, akcesoria i nakrycia głowy.

Obecnie Memoji, podobnie jak Animoji, są ograniczone wyłącznie do iPhone’a X, ale przyszłe urządzenia, które mają posiadać system kamer Face ID będą również współpracować z Animoji i Memoji. Należeć do nich mogą również spodziewane modele iPada Pro, które mają się pojawić tej jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx