czwartek, 25 lipca

Znany z prezentacji różnego rodzaju przecieków, Ben Geskin, udostępnił na Twitterze zdjęcie na którym jak twierdzi, widać przednie szklane panele szeroko zapowiadanych w plotkach trzech nowych iPhone’ów firmy Apple, z których wszystkie mają zostać ogłoszone we wrześniu.

 

Oczekuje się, że w nowej linii iPhone’ów znajdzie się druga generacja iPhone’a X, większy tak zwany iPhone X Plus i model który ma być tańszym odpowiednikiem iPhone’a odpowiednio o rozmiarach 5,8 cala, 6,5 cala i 6,1 cala.

Geskin udostępnił na Twitterze również drugie zdjęcie przednich szklanych paneli z tapetami, zapewniając realistyczną wizualizację tegorocznych iPhone’ów.

Jak pokazano na wcześniejszych makietach, Geskin twierdzi, że model 6,1-calowy z panelem LCD będzie miał nieco grubsze ramki w porównaniu do iPhone’a X i iPhone’a X Plus, które mają mieć wyświetlacze OLED.

Podobne zdjęcie zostało zaprezentowane w serwisie Slashleaks przez użytkownika Dimitri12, dzięki czemu można bliżej przyjrzeć się grubszym ramkom w modelu 6,1 calowym.

Oczekuje się, że wszystkie trzy urządzenia będą posiadać ekrany od krawędzi do krawędzi z wycięciem dla czujników TrueDepth, które umożliwiają rozpoznawanie twarzy.

Nowa linia iPhone’ów powinna zostać odsłonięta w ciągu zaledwie kilku miesięcy, prawdopodobnie obok modeli Apple Watch serii 4 o większym wyświetlaczu, nowych słuchawek AirPods, wielofunkcyjnej maty ładującej firmy Apple AirPower i innych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx