niedziela, 21 kwietnia

Nowo powstała luksusowa linia lotnicza Beond ogłosiła, że będzie oferować zestawy Apple Vision Pro wybranym pasażerom, zapewniając im „wciągającą rozrywkę pokładową”.

Linia lotnicza premium oświadczyła, że udostępni urządzenia Apple pasażerom lotów na Malediwy, gdzie linia ma swoją siedzibę. W komunikacie prasowym czytamy:

„Apple Vision Pro odmieni jakość rozrywki pokładowej, a my jako pierwsi zaoferujemy ją wybranym pasażerom. Oprócz naszej istniejącej i stale rosnącej biblioteki treści pokładowych, takich jak filmy i gry, Beond zaprezentuje wspaniałe kurorty i atrakcje na Malediwach. Obecnie współpracujemy z partnerami na Malediwach, aby przygotować naprawdę niesamowity materiał filmowy. Wrażenia z lotu wzbudzą niecierpliwość pasażerów jeszcze przed przybyciem na Malediwy. Oferowanie Apple Vision Pro to kolejny krok w naszej wizji zapewniania naszym klientom najwyższej jakości wrażeń podróżnych od początku do końca ich podróży. Jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszą linią lotniczą, która wdrożyła tę technologię”.

Choć reakcje użytkowników, krytyków i szerszej opinii publicznej na Apple Vision Pro są zróżnicowane, to panuje zgoda co do tego, że korzystanie z zestawu podczas lotu jest jednym z najbardziej cenionych zastosowań.

Uznając potencjał Vision Pro w zakresie uczynienia lotów długodystansowych bardziej prywatnymi i swobodnymi, Apple dodał do systemu VisionOS tryb podróży, który stabilizuje obraz dla użytkowników w samolocie, umożliwiając im na przykład oglądanie filmów na ogromnym wirtualnym ekranie.

Beond powiedział, że od lipca 2024 roku będzie oferować „przełomowe usługi Apple w zakresie treści”. Wiadomość ta następuje po uruchomieniu przez firmę Beond w 2023 r. komercyjnych usług pasażerskich z Monachium, Zurychu i Riyadu do Malé na Malediwach. Beond twierdzi, że planuje uruchomić loty z Mediolanu, Dubaju i Bangkoku na Malediwy w połowie 2024 roku w konfiguracji z całkowicie rozkładanymi siedzeniami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx