niedziela, 26 marca

Z okazji Miesiąca Czarnej Historii firma Apple wypuściła dziś limitowaną edycję Apple Watch Series 6 Black Unity i pasek sportowy Black Unity, które można od dziś oficjalnie zamawiać.

Limitowana edycja Apple Watch ma aluminiową kopertę w kolorze gwiezdnej szarości z napisem „Black Unity” z tyłu. Zegarek jest dostarczany z czarnym paskiem sportowym Unity, który według Apple został zainspirowany kolorami flagi panafrykańskiej, a metalowa przypinka paska ma wygrawerowane hasło Truth. Power. Solidarity.” (Prawda. Siła. Solidarność.).

Apple Watch Series 6 Black Unity kosztuje tyle samo co standardowy zegarek serii 6 a jego cena zaczyna się od 1899 złotych. Czarny pasek sportowy Unity jest również dostępny do zamówienia osobno za 199 złotych. Apple informował, że zegarek będzie dostępny tylko w lutym, ale sam pasek pozostanie dostępny przez cały rok. Obecnie szacuje się, że zamówienia złożone w sklepie internetowym Apple będą dostarczone w ciągu jednego dnia.

Limitowaną edycję zegarka Apple Watch uzupełnia nowa tarcza zegarka „jedność” w systemie watchOS 7.3, również oparta na fladze panafrykańskiej.

Apple informuje, że wspiera wspiera organizacje zaangażowane w promowanie równości i sprawiedliwości rasowej w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, m.in. Black Lives Matter Support Fund (Tides Foundation); European Network Against Racism, International Institute on Race, Equality and Human Rights; Leadership Conference Education Fund; NAACP Legal Defense and Educational Fund, Inc. oraz Souls Grown Deep.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx