poniedziałek, 24 czerwca

Apple udostępnił dziś watchOS 7.3, trzecią dużą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 7, która została wydana we wrześniu. watchOS 7.3 pojawia się ponad miesiąc po watchOS 7.2, aktualizacji, która dodała obsługę Apple Fitness+, usługę niedostępną w Polsce.

Aktualizację watchOS 7.3‌‌ można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, wybierając Ogólne> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony w ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

System watchOS 7.3 dodaje funkcję „Czas na spacer” dla subskrybentów Apple Fitness+, dodając do aplikacji Trening funkcję audio, w której osoby ćwiczące chodzenie mogą podczas spacerów słuchać inspirujących historii. Czas na spacer oferuje historie artystów muzycznych, sportowców i innych wpływowych osób, których właściciele Apple Watch i abonenci Apple Fitness+ mogą słuchać podczas spaceru.

Uaktualnienie watchOS 7.3 zawiera także inne funkcje, udoskonalenia i poprawki błędów, w tym:

  • oferuje dedykowaną historii Afroamerykanów i inspirowaną kolorami flagi panafrykańskiej tarczę zegarka Jedność, która zmienia się, gdy się poruszasz, tworząc niepowtarzalne wzory;
  • pozwala subskrybentom Apple Fitness+ korzystającym z funkcji Czas na spacer słuchać w trakcie spacerów inspirujących opowieści;
  • rozszerza dostępność aplikacji EKG (na Apple Watch Series 4 i nowszych) na Filipiny, Japonię, Majottę i Tajlandię;
  • rozszerza dostępność powiadomień o arytmii na Filipiny, Japonię, Majottę, Tajlandię i Tajwan;
  • rozwiązuje problem, przez który centrum sterowania i centrum powiadomień mogły nie reagować na gesty wykonywane na ekranie po włączeniu funkcji Zoom.

Aktualizacja dodaje nową tarczę zegarka Jedność, inspirowaną kolorami flagi panafrykańskiej (czarnej, czerwonej i zielonej), której kształty zmieniają się w ciągu dnia wraz z ruchem. Tarcza ma również opcje koloru czarnego, czerwonego, zielonego i żółtego, a także opcję koloru czarnego / szarego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx