wtorek, 25 czerwca

Jak informuje DigiTimesApple zlecił firmie LG Display opracowanie panelu wyświetlacza przeznaczonego do składanego iPhone’a.

Powołując się na źródła branżowe, DigiTimes twierdzi, że LG Display pomaga Apple w opracowaniu składanego panelu wyświetlacza OLED dla iPhone’a. Nie jest jednak jasne, czy LG Display będzie dostarczał Apple ten panel wyświetlacza do masowej produkcji po jego opracowaniu.

Mówi się, że Samsung został wybrany przez Apple jako dostawca składanego wyświetlacza OLED, a firma dostarczyła Apple dużą liczbę próbek składanych wyświetlaczy do testów w zeszłym roku, więc nie jest jasne, jak te informacje pasują do wiadomości o współpracy z LG. Apple do tej pory używał w iPhonie zarówno wyświetlaczy OLED LG, jak i Samsunga więc jest możliwe, że wyświetlacz do tego składanego iPhone’a może być również dostarczony przez obu dostawców.

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Apple planuje wypuścić składanego iPhone’a z 7-calowym wyświetlaczem OLED i obsługą Apple Pencil już w 2023 roku. Apple bada składane urządzenie od 2016 roku, ale plotki dotyczące składanego iPhone’a wyraźnie nasiliły się w ostatnim czasie, co sugeruje, że urządzenie może nabierać rozpędu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx