niedziela, 19 maja

Ikea ujawniła dziś więcej informacji na temat nadchodzącej linii inteligentnych głośników Sonos, którą szwedzka firma meblarska nazwała „Symfonisk”. W ofercie znajdą się dwa produkty: lampa stołowa Symfonisk z głośnikiem Wi-Fi (179 dolarów) i Symfonisk Bookshelf z głośnikiem Wi-Fi (za 99 dolarów).

Każde urządzenie będzie kontrolowane przez aplikację Sonos, a dyrektor generalny Sonos Patrick Spence zasugerował, że jakość dźwięku lampy stołowej będzie podobna do głośnika Sonos One. Posiada ona dwa wzmacniacze cyfrowe klasy D, jeden głośnik wysokotonowy, jeden głośnik niskotonowy i zamkniętą obudowę. Lampa stołowa i „półka” mogą być również sparowane stereofonicznie, używane do dźwięku multiroom i oba obsługują AirPlay 2 firmy Apple.

Krótka reklama na włoskim kanale Ikei na YouTube pokazuje oba produkty. Linia Symfonisk ma na celu tworzenie inteligentnych głośników Wi-Fi, które również tworzą jakiś rodzaj dodatkowego wyposażenia, takich jak dodatkowa półka na ścianie i oświetlenie w pokoju.

Podobnie jak w przypadku każdej innej standardowej lampy, użytkownicy będą mogli umieścić w niej inteligentną żarówkę i podłączyć żarówki do istniejącego ekosystemu świateł.

Więcej informacji na temat linii inteligentnych głośników Symfonisk od Ikei i Sonos ma pojawić się na targach meblarskich w Mediolanie, które odbędą się w dniach 9 kwietnia do 14 kwietnia tego roku. Produkty zostaną następnie wystawione na sprzedaż w sierpniu 2019 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx