środa, 19 maja

Do najnowszych plotek na temat iPhone’a japoński blog technologiczny Mac Otakara dorzucił dziś kolejną. Serwis poinformował dziś, że Apple planuje wprowadzić w tym roku na rynek dwa całkowicie nowe modele iPhone’a z aparatami z trzema obiektywami, które zadebiutują obok zaktualizowanych wewnętrznie wersji obecnego iPhone XR/XS/XS Max.

Powołując się na wiarygodne źródła z chińskiego łańcucha dostaw, raport twierdzi, że dwa nowe modele iPhone’a będą wyposażone w wyświetlacze OLED o przekątnej 6,1 cala i 6,5 cala oraz wcześniej znany system kamer z trzema obiektywami.

Raport sugeruje, że dwa nowe modele będą miały grubszą obudowę aby skompensować większy moduł kamery, więc model 6,1 cala będzie grubszy o około 0,15 mm od istniejącego iPhone’a XS, podczas gdy wypustka aparatu będzie o 0,5 mm mniejsza.

Podobnie, korpus 6,5-calowego modelu ma być grubszy o 0,4 mm, a wypustka aparatu zmniejszy się o 0,25 mm, co odpowiada wzrostowi grubości o 0,2 mm w stosunku do obecnego iPhone’a XS Max.

Macotakara twierdzi, że dwa nowe modele będą wyposażone w kabel USB-C do Lightning i zasilacz USB-C o mocy 18 W, z możliwością bezprzewodowego ładowania urządzeń kompatybilnych z Qi, takich jak Apple Watch i AirPods 2.

Generalnie, narracja tej plotki sugeruje, że system kamer z trzema obiektywami będzie dostępny w tym roku, w przeciwieństwie do innych plotek sugeruje, że aparat z trzema obiektywami nie będzie dodany do jednego iPhone’a i nie będzie to unikalna cecha dodatkowych modeli w ofercie Apple.

Macotakara dostarczył dokładnych informacji na temat niewydanych iPhone’ów w przeszłości, więc jest możliwe, że coś w tym jest.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x