sobota, 2 marca

Firma Sonos we współpracy z IKEA stworzyła nową lampę podłogową z głośnikiem SYMFONISK będącą połączeniem wysokiej jakości dźwięku i pięknego wzornictwa zapewniającego delikatne oświetlenie, które nada wyjątkowy charakter każdej przestrzeni.

Głośnik lampy podłogowej SYMFONISK został zaprojektowany z myślą o prostocie, oferując dźwięk znany z głośników Sonos przy jednoczesnym rozproszeniu delikatnego światła. Głośnik lampy podłogowej jest wyposażony w abażur z bambusa i można go personalizować za pomocą różnych kloszy lampy głośnikowej SYMFONISK, które można zakupić osobno. W połączeniu z innymi produktami z serii SYMFONISK lub innymi produktami Sonos lampa może również pełnić funkcję tylnego głośnika, tworząc zestaw kina domowego ze światłem i dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie.

symfonisk-lampa-stojaca-z-glosnikiem-wifi-bambus-smart__1165286_pe890790_s5

Wszystkie produkty SYMFONISK są częścią systemu Sonos, co ułatwia łączenie się z muzyką i treściami audio. Dzięki bramce DIRIGERA dla inteligentnych produktów, głośnik lampy podłogowej SYMFONISK można dodać do aplikacji IKEA Home i sterować nim razem z innymi inteligentnymi urządzeniami, aby tworzyć sceny, które pozytywnie wpływają na chwile w domu.

Nowa lampa podłogowa z głośnikiem SYMFONISK jest już dostępna w wszystkich sklepach IKEA.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx