poniedziałek, 27 maja

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple poinformował dostawców, że anulował plany wypuszczenia iPhone’a SE czwartej generacji w 2024 roku.

Kuo już wcześniej informował, że iPhone SE czwartej generacji może zostać anulowany lub przełożony, ale teraz jest głęboko przekonany, że urządzenie zostało anulowane.

W dzisiejszym poście na Medium Kuo pisze, że Apple planuje wprowadzić swój pierwszy chip 5G w iPhonie SE czwartej generacji, ale biorąc pod uwagę informacje o wycofaniu się z tego urządzenia, tak się nie stanie. Zamiast tego Kuo informuje, że jest prawdopodobne, że Apple będzie nadal polegać na firmie Qualcomm w zakresie chipów 5G w 2024 roku dla serii iPhone 16.

Kuo powiedział, że Apple planuje przetestować układ 5G w iPhonie SE przed wprowadzeniem go do modeli iPhone 16, aby upewnić się, że rzeczywista wydajność jest akceptowalna.

iPhone SE trzeciej generacji został wydany w marcu ubiegłego roku i jest wyposażony w modem Qualcomm Snapdragon X57 dla 5G. Oczekuje się, że modele iPhone’a 15 będą korzystać z modemu Snapdragon X70, podczas gdy modele iPhone’a 16 mogą korzystać z nie wydanego jeszcze Snapdragona X75.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx