wtorek, 18 czerwca

Według szanowanego analityka Apple, Ming-Chi Kuo, Apple planuje udostępnić w przyszłym roku nową technologię wyświetlania mini-LED również w mniejszym, 11-calowym iPadzie Pro a nie tylko w wyższym, 12,9-calowym iPadzie Pro.

W najnowszej notatce dla inwestorów Kuo poinformował, że oprócz nowego MacBooka Air wyposażonego w wyświetlacz mini-LED w przyszłym roku, Apple planuje również wprowadzić tą technologię wyświetlania zarówno do 11-calowego, jak i 12,9-calowego iPada Pro. Apple po raz pierwszy zadebiutował z wyświetlaczem mini-LED w kwietniu tego roku w wyższym, 12,9-calowym iPadzie Pro, ale zaktualizowany 11-calowy iPad Pro nie otrzymał nowej technologii wyświetlania.

Pomimo niedawnej aktualizacji zarówno 11-calowego, jak i 12,9-calowego iPada Pro, znamy już pewne informacje o tym, co Apple planuje na przyszły rok. Bloomberg poinformował, że Apple testuje użycie szklanego tyłu zamiast aluminiowej obudowy w następnej wersji iPada Pro, co może umożliwić bezprzewodowe ładowanie iPada. Ponadto Mark Gurman z Bloomberga donosi, że Apple bada możliwości iPadów z wyświetlaczami większymi niż 12,9 cala, ale nie należy się tego spodziewać w najbliższym czasie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx