sobota, 25 maja

Apple wciąż jest na dobrej drodze do rozpoczęcia masowej produkcji nadchodzącego, przeprojektowanego 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro z wyświetlaczami mini-LED w trzecim kwartale tego roku, powiedział analityk Apple Ming-Chi Kuo w swojej najnowszej notatce.

Kilka wcześniejszych raportów informowało, że trzeci kwartał tego roku to możliwy czas, w którym Apple może wydać nowe MacBooki Pro. DigiTimes wcześniej sugerował końcówkę trzeciego kwartału prawdopodobnie odnosząc się do wrześniowej premiery wraz z nowymi iPhone’ami.

Chociaż masowa produkcja może rozpocząć się w trzecim kwartale, Apple może zdecydować się na zorganizowanie osobnej konferencji dla komputerów Mac w październiku lub listopadzie, zamiast wiązać nowe MacBooki Pro z premierą nowych modeli iPhone’a i Apple Watch.

Dodatkowo, ze względu na ciągłe niedobory i problemy z produkcją wyświetlaczy mini-LED, Apple może ogłosić nowe MacBooki Pro, ale ich sprzedaż rozpocząć nawet do kilku tygodni później, podobnie jak w przypadku iPada Pro mini-LED w kwietniu. Kuo informował wcześniej, że nowe MacBooki Pro będą wyposażone w dodatkowe porty, w tym HDMI i gniazdo kart SD, pozbawione paska dotykowego Touch Bar i ogólnie zaktualizowany wygląd z płaskimi krawędziami oraz MagSafe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx