czwartek, 22 lutego

Apple prawdopodobnie nie wypuści już w 2022 roku żadnych produktów z wyświetlaczem mini-LED ze względu na obawy związane z kosztami, poinformował w dzisiejszym tweecie renomowany analityk Ming-Chi Kuo.

Zapytany o dalsze szczegóły, Kuo wyjaśnił, że tylko istniejące produkty mini-LED firmy Apple, takie jak 12,9-calowy iPad Pro mogą zostać zaktualizowane w 2022 roku, bez żadnych dodatkowych produktów, które w tym roku przejdą na mini-LED. Na przykład Kuo powiedział, że nie spodziewa się, że Apple zaktualizuje w tym roku 11-calowego iPada Pro o wyświetlacze mini-LED.

Obecnie wśród produktów Apple z wyświetlaczami mini-LED znajdują się 12,9-calowy iPad Pro, 14-calowy MacBook Pro i 16-calowy MacBook Pro.

Jeśli doniesienia są prawdziwe, sugeruje to, że w tym roku nie pojawiłaby się również wersja mini-LED monitora Studio Display. Ta prognoza jest sprzeczna z informacjami udostępnionymi przez konsultanta branży wyświetlaczy Rossa Younga, który na początku tego tygodnia informował, że Apple może wprowadzić 27-calowy monitor z mini-LED w czerwcu. Young powiedział, że wierzy, że wyświetlacz będzie miał rozdzielczość 5K i może obsługiwać ProMotion z częstotliwością odświeżania do 120 Hz.

Zarówno Kuo, jak i Young mają spore osiągnięcia w zakresie informacji związanych z wyświetlaczami dla przyszłych produktów Apple, zatem trudno powiedzieć w czyje słowa należy w tym przypadku wierzyć. O wszystkim zapewne dowiemy się już w najbliższej przyszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx