poniedziałek, 17 czerwca

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja otwierająca tegoroczne WWDC 2024. Konferencja Worldwide Developers Conference 2024 odbędzie się w tygodniu od 10 do 14 czerwca i podobnie jak przez ostatnie cztery lata będzie wydarzeniem online, chociaż wybrani programiści i studenci zostaną zaproszeni do Apple Park.

Oczekuje się, że podczas dzisiejszej konferencji Apple zaprezentuje systemy iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, tvOS 18, watchOS 11 i VisionOS 2. Firma prawdopodobnie ogłosi także nowe funkcje sztucznej inteligencji zwane zbiorczo Apple Intelligence, głośną umowę partnerską z OpenAI i być może jeszcze więcej.

Według Marka Gurmana, dzisiejszego wieczoru raczej nie zobaczymy żadnych nowych urządzeń, choć Apple jest czasem nieprzewidywalny i może nas finalnie czymś zaskoczyć.

Samą konferencję można będzie obejrzeć na żywo na kilka sposobów. Apple będzie transmitował ją na swojej stronie internetowej. Użytkownicy Apple TV będą ją mogli obejrzeć na swoim urządzeniu, Dostęp do konferencji będzie można uzyskać również przez aplikację Apple Developer, lub najprościej również przez YouTube poniżej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
7 dni temu

Straszliwe nudy, przynajmniej po pierwszych 40-stu minutach. Pierwszy raz mam wrażenie, że firma nie oferuje kompletnie NIC nowego.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx