poniedziałek, 17 czerwca

Apple ogłosił dziś, że Apple Vision Pro rozszerzy już wkrótce swoją obecność na nowe kraje i regiony.

Jeszcze w tym miesiącu a dokładnie 28 czerwca Apple Vison Pro trafi do sprzedaży w Chinach, Hongkongu, Japonii i Singapurze. W lipcu Apple Vison Pro trafi do klientów w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Produkt pojawi się tam dokładnie w piątek, 12 lipca.

Vision Pro płynnie łączy treści cyfrowe ze światem fizycznym, zapewniając potężne wrażenia przestrzenne, które zmieniają sposób, w jaki ludzie pracują, współpracują, łączą się, przeżywają na nowo wspomnienia, cieszą się rozrywką i wiele więcej powiedział Apple podczas konferencji.

„Entuzjazm związany z Apple Vision Pro był niezwykły i jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia magii obliczeń przestrzennych większej liczbie klientów na całym świecie” – powiedział Tim Cook, dyrektor generalny Apple. „Nie możemy się doczekać, aż więcej osób zobaczy, że niemożliwe stanie się możliwe, niezależnie od tego, czy będą pracować i współpracować z nieskończonym obszarem aplikacji, przeżywać na nowo cenne wspomnienia w trzech wymiarach, czy oglądać programy telewizyjne i filmy w jedynym w swoim rodzaju osobistym kinie lub cieszenie się zupełnie nowymi doświadczeniami przestrzennymi, które przeciwstawiają się wyobraźni.”

Jednocześnie Apple zapowiedział, że na jesieni trafi do właścicieli gogli Apple Vision Pro nowa wersja systemu VisionOS 2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx