poniedziałek, 15 sierpnia

ipad-apple

Raport z tajwańskiego łańcucha dostaw na który powołuje się DigiTimes twierdzi, że Apple wypuści w przyszłym roku 10,5-calowy tablet dla „Edukacji i przedsiębiorczości” jako część swojej linii iPadów. 10.5-calowy iPad jest mówią źródła ma być wyposażony w procesor Apple A10X, a jego produkcja ma się rozpocząć w przyszłym miesiącu.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo doniesień sugerujących, że Apple planuje rozszerzyć swoją linie iPadów o nowy wymiar tabletu w przedziale 10-calowym. Wcześniej w tym miesiącu analitycy Barclays powołując się na własne źródła z łańcucha dostaw twierdzili, że Apple wyda pozbawiony ramek, 10,9-calowy model obok odświeżonych modeli 9,7-calowych i 12.9-calowych iPadów. W październiku, japońska strona Mac Otakara powiedziała, że nowy 10,1-calowy iPad Pro pojawi się na początku 2017 roku.

Jednak informacje od DigiTimes są drugim niezależnym źródłem sugerującym, że firma Apple planuje wprowadzić 10,5-calowego iPada. W sierpniu analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo powiedział to samo i nawet przytoczył ten sam procesor A10X dla tabletu, co sugeruje, że może to być coś więcej niż tylko plotka.

Ponadto Kuo twierdził, że Apple wypuści tańsze modele 9,7-calowego iPada. Dzisiejsze źródła potwierdzają również to twierdzenie, powołując się pozorny zamiar Apple „konkurowania z modelami Androida”.

Bardziej „rewolucyjne” zmiany iPadów, w tym przejście na wyświetlacze OLED, spodziewane są w 2018 roku, zgodnie z wcześniejszym raportem Kuo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx