wtorek, 18 czerwca

Wraz z zaproszeniem na kolejną konferencję Apple skupioną na MacBooku, która ma się odbyć w poniedziałek, 18 października, pojawia się coraz więcej nowych szczegółów dotyczących urządzeń o których wcześniej nie słyszeliśmy.

Z najnowszych przecieków udostępnionych na Twitterze przez konto Dylandkt dowiadujemy się, że podstawowe 14- i 16-calowe modele MacBooka Pro będą wyposażone w 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci dyskowej, co jest zgodne z obecnymi opcjami wyższych modeli 13 i 16-calowych MacBooków Pro.

Potwierdzając wcześniejsze doniesienia informuje, że nowe modele MacBooka Pro będą wyposażone w ulepszoną kamerę internetową 1080p, a układ M1X będzie miał taką samą konfigurację w obu rozmiarach z 10-rdzeniowym procesorem.

Dylandkt twierdzi, że Apple dostarczy nowy typ zasilacza co nie jest niespodzianką, ponieważ nadchodzące urządzenia mają być wyposażone w nowy port ładowania MagSafe, co wymagałoby nowego sprzętu do ładowania.

Modele MacBooka Pro będą wyposażone w wyświetlacze mini-LED i mniejsze ramki bez logo na dole, o czym słyszeliśmy już wcześniej, a ceny mają być podobne w obu różnych rozmiarach. Różnica cenowa między 14-calowymi i 16-calowymi opcjami będzie „znacznie węższa” niż w obecnych 13- i 16-calowych opcjach MacBooka Pro.

Analityk wyświetlaczy, Ross Young, również informował, że nowe modele MacBooka Pro mogą mieć częstotliwość odświeżania 120 Hz dla wyświetlaczy mini-LED, a Dylandkt twierdzi, że 120 Hz „było testowane na prototypie Maca” na początku tego roku, ale że „nie ma pojęcia, kiedy się pojawi”.

Pełne informacje na temat nowych 14- i 16-calowych modeli MacBooka Pro zostaną ogłoszone już w najbliższy poniedziałek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx