poniedziałek, 4 marca

Według autora wielu sprawdzonych przecieków związanych z Apple i kolekcjonera prototypów znanego jako „Kosutami”, Apple kontynuuje prace nad nowym modelem HomePoda z zakrzywionym wyświetlaczem LCD.

Urządzenie o nazwie kodowej B720 ma tę samą konstrukcję co obecny HomePod, ale na jego górze znajduje się zakrzywiony, wypukły ekran LCD do wyświetlania treści.

W październiku Kosutami udostępnił zdjęcia części rzekomo należących do prototypowego ekranu dotykowego HomePoda. Inne ówczesne raporty twierdziły, że sprawdzają legalność tych obrazów w innych źródłach.

Chodzą słuchy, że Apple pracuje nad dostosowaniem aplikacji Muzyka i Podcasty do nowego wyświetlacza, który podczas odtwarzania utworu lub podcastu będzie wyświetlał rozmytą animację w oparciu o kolory okładki albumu. Na ekranie mogą również potencjalnie pojawiać się ważne powiadomienia.

Mark Gurman z Bloomberga jako pierwszy zasugerował w 2021 roku, że Apple pracuje nad nowymi HomePodami z wyświetlaczami i kamerą. Na początku tego roku analityk Apple Ming-Chi Kuo stwierdził, że Apple planuje wypuścić przeprojektowanego HomePoda z 7-calowym wyświetlaczem w pierwszej połowie 2024 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx